شرکت کارگزاری آرمون بورس
(کارگزار رسمی بورس، فرابورس و بورس کالا)

شرکت کارگزاری آرمون بورس (سهامی خاص) در سال 1371 توسط هفت شریک خبره در حوزه مالی به طور کاملا مستقل و خصوصی تاسیس گردید.این شرکت ، به عنوان اولین شرکت کارگزاری صددرصد خصوصی در تاریخ 1371/10/15 موفق به اخذ مجوز به شماره10685 از بانک مرکزی شده و در تاریخ 1371/11/07 اولین معامله خود را انجام داده است..

این شرکت با گذشت بیش از بیست سال از انجام فعالیت خود در بازارهای بورس ، فرابورس و بورس کالا به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های کارگزاری در ایران، اصل مشتری مداری را سرلوحه خود قرار داده است و در جهت بهبود مستمر آن گام بر می دارد.


خط مشی کیفیت شرکت کارگزاری آرمون بورس

 • ارائه خدمات مناسب کارگزاری به مشتریان
 • تلاش برای جلب رضایت مشتریان
 • تلاش برای ارتقاء توانایی ها و دانش فنی کارکنان شرکت
 • بهره گیری از آخرین اطلاعات و تجربیات بازار سرمایه ایران
 • رعایت قوانین و مقررات و استانداردهای مربوطه و موارد مرتبط با فرآیندهای شرکت
 • ایجاد اعتماد و احترام متقابل با حفظ موارد محرمانه و روحیه امانتداری
 •  

  انواع فعالیت ها در بازار سرمایه، بورس کالا

  شرکت کارگزاری آرمون بورس افزون بر فعالیت کارگزاری و داد و ستد اوراق بهادار، کالا به حساب مشتریان شرکت های بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس ایران (C.T.O ، (بورس کالای ایران که جزء فعالیت های اصلی شرکت هستند، در زمینه های خرید و فروش اینترنتی سهام(offline ،(خرید و فروش معاملات بر خط (online (فعال است.

  کارگزاری بورس اوراق بهادار: 

  یکی از فعالیتهای اصلی شرکت، فعالیت در بازار ثانویهی در بورس اوراق بهادار است که عبارت است از فعالیت در کلیه بازارهای بورس اوراق بهادار به نمایندگی ازسوی اشخاص و برای آنان میباشد. در این زمینه شرکت ازطریق چهار ایستگاه معاملاتی در تهران و نیز ایستگاههای معاملاتی در شهرستانهای اصفهان، قم، قزوین، کرج و کیش فعال بوده و نیازهای فعالان بازار سرمایه در شهرهای یاد شده را بر پایهی خواستههای آنان برآورده میکند

  کارگزاری در بورس کالا:

  این شرکت در سال 1389با پشتوانهی 18سال فعالیت کارآ و پرثمر در بازار سرمایه کشور توانست با گرفتن مجوز فعالیت در بورس کالای کشور یکی دیگر از فعالیت های اصلی خود را آغاز نمایدو نیازهای فعالان در بازار بورس کالا را برآورده کند .

  دی ان ان